Гральний Автомат Книжки

Цей символ буде обрано у довільному порядку і він відкриє можливість додаткових призів при бонусних обертаннях. Грати онлайн без реєстрації в Книжки – вигідно ще й тому, що фріспіни можуть бути активовані повторно. Після виконаних операцій можна запускати ігрові автомати книжки барабани в ручному режимі або в автоматичному за допомогою клавіші Autoplay. Функція автоматичних спинив звільнить гравця від постійного натискання на Start. Для створення призовий комбінації з усіх старших символів досить двох зображень на лінії.

Оформлення слота Книга Ра або Книжки виконано в яскравих фарбах грамотно підібраною колірної гами. Створюється враження, ніби ви дійсно знаходитесь посеред пустелі на заході дня. Гравці помітили, що саме за такою ставкою слот віддає більше грошей. Слоти «Книга Ра», як зазначили гравці, дають вигравати практично завжди. При середній волатильності на невеликих ставках можна непогано піднятися. Як тільки гра завантажиться в вашому браузері, ви опинитеся на кілька тисячоліть назад, потрапите в країну пірамід, піску і скарбів.

ігрові автомати книжки

У разі якщо він випаде на виграшній лінії, то він заміниться на той символ, який дасть максимально переможну комбінацію. Така схема дає можливість виграти дуже великі суми. Вас приємно здивує відмінна графіка гри здатна передати атмосферу міських руїн Стародавнього Єгипту під палючим сонцем.

Зразу ж активується 10 фриспинів, чого цілком достатньо, щоб заробити солідний виграш. Від час фриспинів гроші з рахунку гравця не знімаються. По ходу використання фриспинів буде обраний спеціальний символ, який розширюється на Азартні ігри в Україні три віконця котушок. В підсумку формується найбільша кількість призових комбінацій. Всі символи представлені тут в стилі Єгипту, що ще більш надає слоту таємничості. Найбільш дорогою символ – Індіана Джонс та мумія фараона.

Переваг у слота досить, щоб додати його в «Вибране». В першу чергу потрібно відзначити професійне графічне виконання. Кожен символ промальований якісно, кольори підібрані точно і гармонійно. Музичний супровід створює містичну атмосферу і допомагає гравцям повністю зануритися в світ пригод.

Символи Слота Бук Оф Ра: Спеціальні Та Базові

Якщо ж 3 або більше таких зображень з’являться на будь-якому місці поля, гравець нагороджується 10 фрі-спинами. Кілька картинок саркофагів принесуть вам множення зіграної ставки до 2000. Максимальний грошовий приз покладено за Шукача пригод. Коли він з’являється на екрані ігрового автомата, сума ставки здатна багаторазово зрости (мінімум – в 550 разів, максимум – в разів). Book of Ra – ігровий автомат від компанії Novomatic.

ігрові автомати книжки

Ось уже понад 10 років його люблять і цінують гравці. Навіть незважаючи на те, що каталоги регулярно поповнюються захоплюючими 3D-слотами, багато гемблерів знову і знову шукають улюблені «Книжки». Одним із найпопулярніших ігрових автоматів від компанії Novomatic являється Book of Ra, або як його ще називають серед гравців «Книжки». Ця гра присвячена давньоєгипетському світу, у якому необхідно відшукати відомі реліквії. Поява версії гри Book of Ra для скачування на Андроїд дозволило геймерам значно розширити свої можливості насолоджуватися улюбленою грою.

Ігровий Автомат Greentube Book Of Ra Грати Онлайн Без Реєстрації

Як тільки на одній лінії випаде 5 зображень Індіана Джонса, розмір ваших поставлених збільшиться в 5000 разів. А якщо випаде 2,3, 4 зображення – в 10, 100 і 1000. Ігровий автомат онлайн дозволяє грати на гроші та бесплатно (безкоштовно).

  • Розмір ставки не регламентується і стартує від одного кредиту.
  • Настільки високий показник зробив слот бажаним в багатьох странах.
  • Коли на активній ігровій лінії випадають однакові символи геймер отримує виграш.

На час безкоштовних ходів він грає за правилами розсувного Скаттера і замінює символи на активних лініях. Розмір ставки може коливатися від одного до десяти кредитів на лінію, виходячи з чого, максимальна ставка на одну прокрутку становить 90 монет. Інтернет-казино Скаттер-виграші додаються до виплат по лініях. Scatter зображений у вигляді стародавньої книги з червоним каменем. Вона може знаходитися навіть поза активною лінією. Для отримання бонусного виграшу необхідно зловити на екрані більше 3-х Скаттер.

Технічні Характеристики Книжки

Відмінна графікаBookRaта чаруюча музика забезпечує занурення в світ Давнини. Професійні гемблери вважають, що оволодівши деякими Huffpost секретами, можна виграти цілий статок. ВБукофРаграти безкоштовноможна, реальних грошей в такій версії не заробити.

ігрові автомати книжки

Цікаво обіграна лінія мандрівок, реалістичні піктограми, наповнюють ігровий процес особливим сенсом. З автоматомКнигарагемблеру забезпечений розслабляючий, а головне прибутковий відпочинок. Але не дивлячись на схожість оформлення і тематики, емуляторBook of Rahвідрізняється комфортом управління та якісним дизайном.

ВBookofraграти безкоштовно можна новачкам, щоб уникнути програшів через недосвідченість в азартних іграх. Ігровий автомат Книжки створений виробником Гамінаторс, пропонує гравцям зіграти онлайн, а також зануритися в атмосферу Стародавнього Єгипту. Кнопка “coin” дозволяє встановити ігрову валюту, яку буде використовувати гравець – 0,5 до 2 кредитних коштів. Після цього необхідно вибрати ігрові лінії та суму ставки.

Настільки високий показник зробив слот бажаним в багатьох странах.

Про Цей Автомат

Суму від кожного вдалого обертання ви можете додатково збільшити в ризик-грі. Якщо спроба буде вдалою, сума збільшиться в кілька разів та может бути шанс зіграти ще раз. При першій же невдачі ваш виграш обнулится від обертання та поверне вас в основну гру. П’ять символів Індіани Джонса дадуть 5000 кредитів, а зображення мумії принесе 2000, інші зображення дадуть менші призи. Є багато символів, які заплатять після випадіння тільки двох картинок.

Щобграти Книги безкоштовно,достатньо натиснути на клавішу gamble. Гравцю належить позмагатися з дилером, розгадавши колір карткової масті, яка мерехтить на дисплеї. Якщо гемблер удачливий, поточні https://elslots.info/ на депозиті гроші подвоюються. Іншими словами книга може замінити будь-яке потрібне в лінії зображення. Молодий чоловік у капелюсі з великими полями на ім’я ІндІана Джонс полює за скарбами.Leave a Reply